Wypoczynek nad morzem w styczniu

Interesuje Cię wypoczynek nad morzem w styczniu? W pięknym i spokojnym miejscu? To dobrze trafiłeś. Już dziś zarezerwuj nocleg: tel. (0-91) 3862 929 /kom. 691 404 644 lub 603 932 193

Zimowy wypoczynek najlepiej zaplanować już latem, aby zarezerwować wygodny pokój w hotelu lub pensjonacie w urokliwym miejscu. Czy w tym okresie trzeba jechać w góry, aby zażyć relaksu, poprawić zdrowie i zwiedzić coś niezwykłego? Wiele osób wybiera polskie morze, ponieważ nie ma już tłumów na plaży i nadmorskich deptakach, można w komfortowych warunkach czerpać wiele radości. Ale gdzie nad morze w styczniu? Co można powiedzieć o Bałtyku w środku zimy? Poszukując mikroklimatu, warto udać się na wybrzeże Rewalskie, tutaj uda się delektować się świeżym morskim powietrzem. W Trzęsaczu można zarezerwować pobyt w pięknym pensjonacie Ataman, wynająć pokój typu studio (30m2), domek dwupokojowy (50m2) albo apartament (46m2) . Miłośnicy zimowego pobytu nad morzem, będą mogli nie tylko przechadzać się brzegiem morza, ale również wypoczywać aktywnie i regenerować swój organizm.

Dlaczego w styczniu warto pojechać nad polskie morze?

Nadmorska miejscowość położona w pobliżu Rewala oferuje turystom wiele atrakcji, z których większość dostępna jest również zimą. Oprócz jednej z najpiękniejszych plaż znajdującej w Trzęsaczu, wzdłuż której spacerując w zimowe dni turyści dostają nie tylko doznania zmysłowe, ale także pierwiastek zdrowotny – jod. W styczniu uda się zwiedzić urokliwą latarnię morską, odbyć przyjemną przejażdżkę konną i podziwiać ciekawe miejsca przyrodnicze.

Każdy, kto chociaż raz przyjechał nad polskie morze zimą, wie jak wspaniałym czasem na wypoczynek jest styczeń spędzony w Trzęsaczu.Tutaj można cieszyć się lokalnym pięknem i uzyskać wiele wrażeń. Wygodne pokoje w pensjonacie na każdy gust i budżet pozwolą przyjemnie odpocząć a pobliskie tereny nie tylko dobrze się bawić, ale także poprawić zdrowie. Komfortowe domki i apartamenty są wprost stworzone dla najbardziej wymagających turystów, którzy chcą jak najlepiej wykorzystać swoje ferie zimowe. Możliwości turystyki zostały stworzone w Trzęsaczu idealnie: tutaj można pokonać bajeczną podróż nadmorską kolejką wąskotorową, która kursuje na niezwykle ciekawej trasie.Turyści będą mogli odwiedzić: Gryfice, Rewal, Niechorze oraz Pogorzelice.

Ferie zimowe w styczniu najlepiej spędzić na Bałtykiem w Trzęsaczu

W pobliże Rewala w styczniu jest naprawdę mnóstwo rzeczy do zrobienia. Sieć transportowa jest idealnie rozwinięta, więc nie ma problemu z przedostaniem się do innych miast. Przystępne ceny sprawiają, że zimowy wypoczynek w Trzęsaczu jest naprawdę atrakcyjny pod każdym względem. Warto podziwiać niesamowite morze Bałtyckie, które zimą jest bardzo piękne.Trzeba tu też przyjechać, żeby odetchnąć morskim powietrzem. Spędzanie wolnego czasu w styczniu nad morzem jest bardziej przydatne ze względu na dobry klimat, czyste morskie powietrze, a także wiele pozytywnych emocji.

Woda morska zawiera około 26 przydatnych mikroelementów: jony sodu, magnezu, potasu, jodu wnikają do organizmu i wzmacniają go od wewnątrz. Podczas sztormu powietrze morskie jest nasycone najmniejszymi kropelkami wody morskiej, nasyconymi solami i fitoncydami wodorostów. Koktajl morski to doskonała inhalacja nie tylko dla układu oddechowego, ale także dla skóry: nasyca ją użytecznymi minerałami, nawilża i poprawia elastyczność. Spacerując nad brzegiem morza, trzeba postarać się zatrzymać przepływ codziennych myśli. Szum fal, urzekający widok bezkresnego morza, płynnie przechodzącego w linię horyzontu to wspaniałe tło do medytacji.

Trzeba spróbować całkowicie roztopić się w tej ogromnej przestrzeni, poczuć każdą komórką swojego ciała niepowtarzalny nastrój morza, pełen wdzięku majestat i całkowity spokój. Pozwoli to uwolnić się od pośpiechu, rozmów, niekończących się prac domowych.Tutaj turysta jest całkowicie na łasce relaksu. Warto po to jechać nad polskie morze, prawda?

Co ma do zaproponowania w styczniu nadmorski pensjonat w Trzęsaczu?

Pensjonat w Trzęsaczu gwarantuje komfortowe warunki bytowe, estetycznie urządzone pokoje, aneksy kuchenne, salon z wyjściem na balkon i wygodne łazienki. Dzięki temu oprócz niezwykłego morskiego klimatu i zaśnieżonych lasów sosnowych, pięknego brzegu klifowego można spędzić czas z rodziną w przyjemnej, ciepłej atmosferze. Wieczorem przyjemnie będzie wspólnie obejrzeć film w telewizji lub spędzić czas przy ognisku, dostępne są artykuły gospodarstwa domowego, więc każdy czuje się tutaj jak u siebie w domu.

Okazuje się, że styczeń nad morzem potrafi ukazać wiele uroków i przekonać niedowiarków, że Bałtyk jest urzekający nie tylko w sezonie letnim, ale także zimą.To kraina urozmaiconych krajobrazów, zabytków, które oddają ducha przeszłości i przyjaznych ludzi, którzy goszczą turystów przez cały rok. W Trzęsaczu jest wiele punktów gastronomicznych oraz sklepów, dzięki czemu można zjeść smaczny posiłek lub zrobić zakupy i przygotować kolację w swoim pokoju w pensjonacie.

Zimowa styczniowa atmosfera na wybrzeżu tworzy malownicze krajobrazy niedostępne latem – pięknie ośnieżone plaże i zamarznięte fale w pobliżu wybrzeża. Idealna okazja na spacer wzdłuż wybrzeża. Nie ma tłumów i dlatego jest cisza i spokój, relaksujące lub romantyczne spacery. Zimowa wycieczka nad morzem jest świetnym pomysłem na relaks dla ciała i duszy oraz idealną ucieczkę od codzienności.

Nr konta rezerwacji: BIC-PKO PPPLPW 79 1240 3826 1111 0000 4399 2771

Kontakt

Willa Ataman.
ul. Krańcowa 7
72-344 Trzęsacz,
tel. 91 386 29 29
lub 691 404 644
e-mail: annaatamanczuk@wp.pl